mecliste.org'dan

9 Ocak'ta TBMM Başkanlığına sunulan teklifte, vergi mükelleflerini ilgilendiren düzenlemeler ağırlıkta olmakla birlikte sermaye piyasası, futbol kulüpleri, patent haklarına dair de düzenlemeler bulunuyor.

11 OCAK 2019
mecliste.org'dan

Son günlerde yoğun tartışmaların yaşandığı, sinema sektörünü yakından teklif meclisin gündeminde. Peki teklif ne gibi düzenlemeler getiriyor?

9 OCAK 2019
mecliste.org'dan

7 Aralık'ta Meclis Başkanlığına sunulan madencilik ve enerji alanında düzenlemeler içeren teklif bugün sivil toplum kuruluşları ve sektör temsilcilerinin de katıldığı Alt Komisyon toplantısında görüşüldü.

7 OCAK 2019
mecliste.org'dan

Perşembe (6 Aralık) günü de teklif üzerindeki görüşmeleri sürdüren Plan ve Bütçe Komisyonu, teklifin ilk 56 maddesi üzerindeki görüşmeleri tamamladı.

7 ARALIK 2018
mecliste.org'dan

Teklif ile sivil havacılık, ithalat, ihracat, finans, sigortacılık, sermaye piyasaları, işsizlik ödeneği, yenilenebilir enerji yatırımları, muhtaçlık ve yaşlılık aylıkları ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine uyum kapsamında düzenlemeler yapılması öngörülüyor.

3 ARALIK 2018
mecliste.org'dan

Özellikle plastik poşet kullanımı ile ilgili düzenlemeleriyle dikkat çeken Çevre ile ilgili kanun teklifi 27 Kasım Salı günü TBMM Genel Kurulunda görüşülecek.

23 KASIM 2018
mecliste.org'dan